تعمیرات

تعمیرات دستگاه

در وضعیت کنونی کشورکه امکان استقرار بسیاری از برندهای مطرح دنیا در تمامی زمینه های صنعتی، تکنولوژی و … به طور مستقیم وجود ندارد، بحث تعمیرات از اهمیت ویژه ای برخوردار است. امروزه برای یک صنعتگر به طور واضح روشن است که اگر دستگاهی خریداری کند که امکان تعمیرات و نگه داری آن وجود نداشته باشد دیر یا زود با ایجاد کوچکترین اختلال امکان از کار افتادن آن وجود دارد. چه بسیارند کارخانه هایی که یک دستگاه خراب در گوشه ای از آن خاک می خورد چرا که شرایط تعمیرات آن در کشور مهیا نیست. گاهی یک قطعه با وجود داشتن شریط گارانتی، هزینه ی ارسال به کشور تولیدکننده و تعمیر آن بیشتر یا مشابه هزینه خرید مجدد آن می شود. درک تمام این محدودیت ها و در توانمندی ها برای یک فروشنده دستگاه ضروری است.

شرکت طرح و تکامل به واسطه سال های زیادی که در حوزه ی خدمات و ساخت دستگاه های لیزر گذرانده است، بخش زیادی از مشکلات پیش آمده کوچک و بزرگ در حوزه ی لیزر را درک کرده و در صدد رفع آن ها برآمده است.

با ورود به ساخت دستگاه های لیزر حکاکی، با توجه به سابقه ی علمی و تخصصی خود در حوزه ی لیزر، تمام توان خود را به کار گرفته تا تمامی مراحل ساخت و تعمیرات را بومی سازی کند و با انتخاب قطعه مناسب از بین برندهای مختلف تولید کننده هزینه تمام شده را برای مشتری پایین بیاورد. متخصصین ما در شرکت، هم در بخش بازرگانی و هم در بخش فروش و پشتیبانی ، با تلاش شبانه روز و تحقیقات مستمر، امکان تعمیرات دستگاه های لیزر حکاکی را به نسبت قابل قبولی فراهم ساخته اند و در پشت هیچ مانعی در این مسیر درجا نمی زنند.

شرکت به تمامی مشتریان عزیز،این اطمینان را می دهد که در تمامی مراحل نصب، راه اندازی و به کارگیری دستگاه، تمام قد در کنار آن ها ایستاده است و هم در زمینه تعمیرات و همچنین در زمینه تامین مناسب ترین قطعات ، فعال و پویا به کار خود ادامه می دهد.

دستگاه های لیزر حکاکی در حرکت به نسبت سایر دستگاه های حکاکی، از حساسیت بالایی برخوردار است پس تکنسین جهت عیب یابی بایستی با تکیه بر علم و دانش خود و با دقت و تمرکز، تلاش خود را برای برطرف کردن عیوب دستگاه به کار بندد. کارشناسان ما در طرح و تکامل به صورت رایگان در زمینه تعمیرات دستگاه های حکاکی در حرکت شما را راهنمایی می کنند.