نمونه حک ها

sample87

دستگاه فلای مارک

کلیک کنید
sample87

تعمیرات

کلیک کنید
sample87

قطعات یدکی

کلیک کنید

معرفی دستگاه حکاکی لیزر در حرکت FLYMARK

حکاکی لیزر در حرکت (Fly Laser Marking) نوعی از روش حکاکی و چاپ بر روی قطعات در حرکت است. این روش از حکاکی، مناسب خطوط تولید اتوماتیک جهت چاپ کد محصول، تاریخ و سایر اطلاعات مورد نیاز حین فرایند تولید می‌باشد. در مقایسه با سایر روش‌های معمول چاپ مانند استفاده از چاپگر جوهرافشان و… این روش لیزر نیاز به هیچ ماده‌مصرفی ازقبیل جوهر ندارد. این دستگاه بدون آلودگی و صداست و باعث افزایش بهره‌وری در تولید می‌گردد. منبع لیزر مورد استفاده در این لیزرها به سه گروه کلی فایبر، CO2 و UV تقسیم می‌شود. بسته به جنس و رنگ قطعه به جهت کارایی و کیفیت بهتر حکاکی، می‌توان از هر یک از این منابع لیزر استفاده نمود. در دستگاه حکاکی لیزر در حرکت FLYMARK لیزر آنلاین به گونه‌ای طراحی شده‌است که عمر کاری طولانی داشته باشد. همچنین با توجه به سیستم خنک‌کننده هوایی قوی، این دستگاه نیاز چندانی به تعمیرات‌و‌نگهداری ندارد. کیفیت بالای تولید و به‌روز بودن فناوری مورد استفاده در این دستگاه موجب شده تا توانایی حکاکی در سرعت‌های بالا را نیز دارا باشد.

مهم‌ترین کاربردها

کاربردهای مختلفی می‌توان برای دستگاه حکاکی لیزر در حرکت نام برد. به طور کلی هرگاه در خطوط تولید اتوماتیک به چاپ اطلاعات بر روی محصول تولیدی نیاز شود می‌توان از این فناوری استفاده نمود. یکی از مهم‌ترین موارد استفاده از این دستگاه، چاپ روی سیم در صنایع تولید سیم و کابل است. چاپ روی لامپ، برد و قطعات مشابه در تجهیزات الکترونیکی، حکاکی روی لوله فلزی و … در صنایع لوله‌سازی و چاپ روی بطری و انواع بسته‌بندی‌ها در صنایع غذایی از دیگر موارد پرمصرف دستگاه حکاکی لیزر در حرکت می‌باشد.
علاوه‌براین از این دستگاه در بسیاری دیگر از صنایع تولیدی مانند محصولات فلزی، پوشاک، دارویی و بهداشتی، دخانیات، چرم و … نیز استفاده می‌گردد. لازم به ذکر می باشد که این دستگاه به گونه‌ای طراحی شده که علاوه‌بر استفاده در خطوط تولید پیوسته مانند سیم و لوله و … با سرعت بالا، می‌توان از آن برای محصولات تولیدی به صورت ناپیوسته همانند بطری، محصولات دارویی و … نیز استفاده نمود.

قیمت رقابتی

قیمت رقابتی

بسته بندی

اصالت کالا

سرعت در ارائه خدمات لیزر

سرعت در ارائه خدمات

پشتیبانی

خدمات پس از فروش

کیفیت دستگاه فلای مارک

تضمین کیفیت

0